حجت الاسلام سید احمدی امام‌ جمعه لالی:احتکار کنندگان و گران فروشان از بزرگترین متخلفان هستند و به شدت باید با آنها برخورد شود.

حجت الاسلام سید احمدی امام‌ جمعه لالی گفت :احتکار کنندگان و گران فروشان از بزرگترین متخلفان هستند که به شدت باید با آنها برخورد شود.

حجت الاسلام سیداحمدی امام جمعه لالی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه امروز ۱۹ مرداد ماه اظهار داشت این از خصلت های مومنین است که اهل قناعت هستند و گرفتاری و مشکلات خود را بیان نمی کنند ، و با تحمل و توکل به خداوند مشکلات زندگی خود را اداره می کنند و تقوای الهی پیشه دارند .

امام‌ جمعه لالی تصریح‌ کرد:پیگیری و حل مشکلات مردم توفیق بزرگی است که خداوند نصیب افراد می کند و یکی از صفات انسان های اهل تقوا این است که با کوشش فراوان مشکلات مردم و نیازمندان را برطرف نمایند .
خطیب جمعه لالی افزود احتکار کردن کالاها کار بسیار ناپسند است ، کسانی که اهل احتکار هستند خائنان و قاتلین جامعه و در کنار جنایتکاران تاریخ هستند،احتکار کننده گان و گران فروشان از بزرگترین متخلفان هستند که به شدت باید با آنها برخورد شود .
سید احمدی اضافه کرد کسی که جهت حل مشکلات مردم گام بردادر مجاهد فی سبیل الله است و کسانی که مشکلات نیازمندان را برطرف می نماید خداوند گشایشی در زندگی آنها به وجودمی آورد که خیر دنیا و آخرت در آن است .
خطیب نماز جمعه لالی گفت اگر کسی به شما اعلام نیاز کرد
برآورده نمائید و نسبت به هم دیگر مهربان باشید و به نیازمندان خدمت داشته باشید .

خطیب نماز جمعه لالی یاد آور شد ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن شهادت امام محمدتقی (ع) انتظار داریم مراسم شهادت این امام بزرگوار هرچه باشکوه تر برگزار شود .
وی همچنین گفت سالروز ازدواج حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک عرض می نمایم ، ان شاالله که سبک زندگی و مراسمات ازدواج امروزی طبق سنت پیامبر حضرت محمد (ص) اجرا شود .
سید احمدی با تاکید اینکه سبک زندگی و مراسمات ازدواج امروزی طبق سنت پیامبر باید برگزار شود افزود زوج ها و جوانان حضرت امام علی (ع) حضرت فاطمه زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند، برای هرچه زندگی بهتر جوانان باید راه گشایی کنیم ، ازدواج ها را آسان گرفته و چشم و هم چشمی نداشته ، و مهریه سنگین را حذف ، و از تجملات و اسراف دوری کنیم تا اینکه زندگی زیبا به سبک پیامبر داشته باشیم .
وی در ادامه با اشاره به گرامیداشت روز تشکل های اجتماعی افزود اجتماع ها و تشکل ها در راستای خدمت به مردم باشد.
سید احمدی تصریح کرد گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید والامقام شهید حجی شهید مدافع حرم و شهدای شهرستان لالی و همچنین یاد و خاطره همه شهدا را زنده نگهداریم ، اینجانب از برگزار کننده گان مراسم سالگرد شهید منوچهر حاجی پور کمال تشکر دارم .

درباره ناهید رضایی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme