آغاز پروژه عظیم احداث جاده مسجدسلیمان _ اهواز ؛ با همت مهندس ظاهری آرزوی دیرینه مردم مسجدسلیمان محقق شد

 

صبح امروز کلنگ پروژه عظیم فاز اول جاده میانبر اهواز مسجدسلیمان به زمین خورد‌.
به گزارش خبرگزاری سیماش صبح امروز با حضور نماینده شهرستان علی عسگر ظاهری،هاشمی زاده معاون‌ عمرانی استانداری خوزستان،پورسلان‌ مدیرکل‌ راه و شهرسازی استان و مسئولین‌ دستگاه‌های اجرایی شهرستان کلنگ‌ پروژه عظیم جاده میانبر مسجدسلیمان _ اهواز به زمین زده شد تا عملیات اجرایی این جاده امیدبخش‌ که از اصلی ترین مطالبات و دغدغه های مردم مسجدسلیمان در سالیان اخیر‌ بوده است آغاز شود‌.
علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص این پروژه عظیم گفت:با پیگیری های بعمل آمده موفق به اخذ ۵۴میلیارد اعتبار برای شروع فاز اول این پروژه از شهر مسجدسلیمان تا کرایی شدیم.
وی افزود طبق تلاش های صورت گرفته مبلغ ۴۰میلیارد تومان برای شروع فاز دوم این پروژه یعنی از منطقه کرایی‌ تا آب گنجی‌ تامین شده است که از داره کل راه و شهرسازی انتظار میرود‌ در کمترین زمان ممکن‌ مناقصه‌ فاز دوم‌ این‌ پروژه را برگزار کنند‌.

گفتنی است پروژه مذکور سالیان‌ دراز به دلیل مشکلات زیست محیطی و عدم موافقت سازمان های زیربط‌ با احداث این جاده به دست فراموشی سپرده شده بود که با پیگیری‌های مجدانه‌ علی‌عسگر ظاهری تمامی موانع پیش روی آغاز این‌ پروژه برطرف شد تا امروز شاهد آغاز فاز اول این پروژه باشیم‌.

درباره ناهید رضایی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme