حاشیه نویسی سیماش از نشست جمعی از نخبگان شهری با حاج علی عسگر ظاهری

 

به گزارش سیماش جمعی از نخبگان شهری چهارشنبه شب منتظر حضور حاج علی عسگر ظاهری بودند تا در مورد آخرین تحولات شهرستان مسجدسلیمان به بحث و تبادل نظر بپردازند.

عقربه ها ساعت ۲۱:۰۰ شب را نمایش می دهند که حاج علی عسگر ظاهری همراه با دکتر سیدرسول صالحی و حاج پیمان ملایی شهرداران اسبق مسجدسلیمان،سید رامین شیرمردی عضو اسبق شورای شهر مسجدسلیمان،ابراهیم بلدی از مدیران آموزش و پرورش و جمعی دیگر به جلسه وارد میشود.

پس از احوالپرسی و صحبت های اولیه،بحث ها جدی میشود و علی عسگر ظاهری به ارائه گزارش عملکرد دوساله خود در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بزرگ میپردازد و پس از آن هر کدام از اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

پیمان ملایی در صحبت هایی ضمن قدردانی از تلاش های حاج علی عسگر ظاهری گفت:در این دوره شاهد خدمات بزرگی هستیم که نشان از درایت و تلاش های طاقت فرسای آقای ظاهری دارد.

ملایی در مورد وضعیت تیم نفت نیز تصریح کرد:با تلاش های ویژه مهندس ظاهری بخش اعظمی از مشکلات مالی و سخت افزاری تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان حل شده است و باید اقرار کنم که اگر آقای ظاهری از تیم نفت حمایت نکند حتی یک ریال بودجه مالی هم به تیم فوتبال نفت تزریق نمیشود.

بهرام علی سینایی در این جلسه اظهار داشت:اعتبارات بسیار زیادی در زمان مدیریت مهندس ظاهری جذب شده است که قابل مقایسه با دوران دیگری نیست ولی لازم است با نظارت لازم بر این اعتبارات،مردم طعم این خدمات را بیشتر بچشند.

علی سینایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:نقد جدی ما به مجموعه شورا و شهرداری است که عملکرد قابل قبولی ندارند و معلوم نیست چه کاری میکنند.با شورا باید برخورد شود و اجازه تداوم این رفتار داده نشود.

دکتر رسول صالحی در این نشست نیز اظهار داشت:باید این نکته را یاداور شوم که حوزه انتخابیه مهندس ظاهری،نامتوازن ترین حوزه انتخابیه میباشد که مدیریت آن بسیار سخت و نفسگیر میباشد و از این حیث مهندس ظاهری را با هیچکدام از نماینده های کشور نمیتوان مقایسه کرد.

صالحی ضمن تجلیل از عملکرد مهندس ظاهری افزود:با نگاه ویژه اقای ظاهری ما شاهد این موضوع هستیم که به دور افتاده ترین روستاهای حوزه انتخابیه خدمات رسیده است و نشان از اشراف ایشان به مشکلات حوزه انتخابیه دارد.

گفتنی است این جلسه تا پاسی از شب ادامه پیدا کرد و در پایان مقرر گردید این جلسات بصورت هفتگی و مداوم ادامه پیدا کنند‌.

درباره میلاد پروین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme