حجت الاسلام‌ حیدر‌ حجتی‌ نیا در مراسم تودیع و معارفه فرمانداری مسجدسلیمان خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی:گیوه‌ ها را ورکشید و برای آبادانی مسجدسلیمان کمر همت‌ ببندید

 

صبح امروز با حضور آقای فضل‌الله پور سرپرست‌ اداره کل سیاسی‌ استانداری‌ خوزستان‌ مراسم‌ تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان‌ برگزار شد‌.

به گزارش سیماش‌ سرانجام پس از گذشت چندین‌ روز از انتشار حکم‌ حجت‌ الاسلام حیدر حجتی نیا بعنوان سرپرست فرمانداری در فضای مجازی،آیین‌ تودیع و معارفه‌ ایشان‌ با حضور مدیران دستگاههای‌ اجرایی،اصحاب‌ رسانه،احزاب و جریانات‌ سیاسی برگزار و حاج حیدر حجتی نیا‌ رسما بر صندلی فرمانداری مسجدسلیمان‌ تکیه‌ زد‌.

حجت الاسلام حیدر حجتی نیا‌ در جریان این مراسم گفت:اتفاقات‌ ناگوار در استانهای‌ گلستان‌ ولرستان و بحران اخیر در خوزستان کام همه مارا‌ تلخ کرده است،تدبیری خواهیم اندیشید‌ تا آنچنان که درخور‌ نام مسجدسلیمان باشد به حادثه دیدگان و سیل زدگان کمک کنیم‌.

حجتی نیا افزود:با تمام کوچه پس کوچه های مسجدسلیمان خاطره دارم‌ و حسن من‌ به این شهرستان‌ یک احساس نوستالوژیک‌ است‌،خواسته‌ یا ناخواسته این‌ شهرستان در چهل سال اخیر از چرخه پیشرفت عقب‌ مانده است‌ باید بدور از نگاه های سیاسی،جناحی و قومی‌ همت‌ کنیم‌ تا این‌ شرایط نگران‌ کننده را به وضعیتی‌ شاداب‌ تبدیل‌ کنیم‌.

فرماندار مسجدسلیمان‌ اضافه کرد:به هیچکس منتصب نیستم وبرای کینه‌ توزی به مسجدسلیمان‌ نیامده ام،نگاهی پدرانه به زادگاهم‌ دارم و با تمام وجود خودم را فدای‌ مسجدسلیمان‌ خواهم کرد،نسبت به تمامی جریانات و احزاب سیاسی خضوع دارم و عهد اخوت با هیچکس نبسته ام،با همدلی و وحدت باید از تمام ظرفیت های موجود به ویژه امام جمعه محترم‌،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جریانات سیاسی شهرستان برای پیشرفت شهرستان استفاده کنیم‌.

حیدر حجتی‌ نیا خطاب‌ به مدیران شهرستان‌ گفت:وضعیت امروز شهرستان را جهادی اعلام میکنم،گیوه‌ ها را ورکشید‌ و برای آبادانی مسجدسلیمان‌ کمر‌ همت‌ ببندید‌ چرا که فردای قیامت‌ باید در مقابل خون شهدا پاسخگو باشیم.

حجتی نیا در پایان‌ ضمن تقدیر از اردوان قنبری گفت:مهندس قنبری‌ در ماههای‌ اخیر زحمات بسیاری کشیده و از وجود ایشان در فرمانداری کمال استفاده را خواهیم برد،از استاندار محترم‌ خوزستان‌ بابت‌ حسن‌ اعتماد و فراهم آوردن حضور یک فرماندار بومی در مسجدسلیمان‌ تشکر میکنم.

درباره میلاد پروین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme