با پیگیری های علی عسگر ظاهری صورت گرفت: کمک ۱۱۰ میلیارد تومانی ستاد فرمان حضرت امام(ره) به زلزله زدگان مسجدسلیمان

با پیگیری های علی عسگر ظاهری کمک ۱۱۰ میلیارد تومانی ستاد فرمان حضرت امام(ره) به زلزله زدگان مسجدسلیمان اختصاص یافت.

در ادامه پیگیری های مهندس ظاهری برای رفع مشکلات زلزله زدگان و رایزنی با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)،رئیس این ستاد از برنامه ریزی برای کمک ۱۱۰ میلیارد تومانی در جهت کمک به زلزله زدگان خبر داد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) که امروز به دعوت مهندس ظاهری در مسجدسلیمان حضور پیدا کرده بود،ضمن شرکت در جلسه رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان،از مناطق مختلف زلزله زده بازدید و با مردم گفتگو کرد.

محمد مخبر در مورد میزان کمک ها به مردم گفت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته شده دو هزار پکیج لوازم خانگی شامل ۱۲ هزار قلم کالا و سه هزار بسته لوازم تحریر بین زلزله زدگان توزیع خواهد شد.همچنین طرح راه اندازی یکهزار شغل خانگی از سوی ستاد در شهرستان مسجدسلیمان اجرایی میشود.

گفتنی است پس از پیگیری های مهندس ظاهری،ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ابتدا برای اهدای ۱۲۰۰ پکیج لوازم خانگی اعلام آمادگی کرده بود که با پافشاری مهندس ظاهری در نهایت این ستاد پذیرفت که دو هزار پکیج لوازم خانگی را در اختیار زلزله زدگان قرار دهد.

امروز و به دعوت نماینده مردم شریف مسجدسلیمان،معاون وزیر مسکن و شهرسازی،استاندار خوزستان،آیت الله جزایری و جمع دیگری از مدیران کشوری و استانی از مناطق زلزله زده مسجدسلیمان بازدید کردند و راه های کمک به مردم را مورد ارزیابی قرار دادند.

درباره میلاد پروین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme