آغاز فاز ۲ پروژه احداث مجتمع گردشگری چم‎آسیاب در مسجدسلیمان

مسئول دفترفنی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: فاز دوم پروژه احداث مجتمع گردشگری چم‎آسیاب در مسجدسلیمان آغاز شد.

احسان زارع‎اصل مسئول دفترفنی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: مجتمع گردشگری چم‎آسیاب در مسجدسلیمان در زمینی به مساحت ۵ هکتار و زیربنای حدود یک‎هزار متر در حال احداث است.

وی افزود: این فاز از پروژه شامل محوطه‎سازی، ایجاد آلاچیق، زمین بازی کودکان سرویس بهداشتی و ساماندهی پارکینگ است که با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در حال انجام است.

زارع اصل بیان داشت: امکانات موجود در این مجتمع گردشگریشامل خدمات رفاهی، خدمات ورزشی و اسکان است و میزاناشتغال مستقیم و غیر مستقیم این پروژه به ترتیب حدود ۴۰ و ۶۰ نفر خواهد بود.

مسئول دفترفنی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان ادامه داد: عملیات کمپ گردشگری صیدون باغملک با اعتباری بالغ بر ۲هزار و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ابلاغی مالی درحال انجام است و در ۳ ماه آینده به صورت کامل به بهره‎برداری می‎رسد.

این مقام مسئول عنوان کرد: عملیات اجرائی تکمیل کمپ گردشگری صیدون باغملک شامل محوطه‎سازی کمپ، بازسازی سرویس بهداشتی، احداث آلاچیق، نورپردازی محوطه و ایجاد خدمات رفاهی برای گردشگران و زائران است.

مسئول دفترفنی اداره‎کل میراث فرهنگی استان اضافه کرد: این کمپ در زمینی به مساحت حدود ۳ هزار متر درحال تکمیل و زیباسازی است.

درباره میلاد پروین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme